Başkan'ın Mesajı

Değerli Dostlarımız,

1982 yılında, Akdeniz’in Fethiye kentinde, Körfez Grup adıyla hedeflerimize doğru yürüyüşümüze başladık. Kuruluşumuzdan bugüne faaliyet alanlarımıza yeni halkalar,  yeni dostluklar ekleyerek, ulusal ve uluslararası ölçekte yoğun heyecanlar ve deneyimler kazandık. Geçen süre zarfında ülkemiz ve dünyamızın mücadele ettiği nice sosyo-ekonomik fırtınalardan daha kuvvetli ve dinamik bir ekip olarak çıktık.

Gelişen internet ve bilişim teknolojisi ile, global bir köy haline gelen dünyamızın, yaşadığı sıkıntılardan ve afetlerden ders aldığını, bu sorunların üstesinden güç ve birikim birlikteliği ile geldiğini düşünmekteyiz. Düşüncemizi kuvvetlendiren en önemli dayanağımız, dünya köyünde oluşturduğumuz yeni çözüm ortaklıkları ve dostluklarla gerçekleştirilen büyük projelerdir. Öyle ki bu projelerden doğan ticari oluşumların yanı sıra, insani değerlerin ve çevrenin korunmasının da bunun değişmez bir parçası olduğunu görüyor, iş hayatımızı bu çerçevede şekillendiriyoruz.

Gücünü, temellerinden ve konusunda uzman ekibinden alan grubumuz, her geçen gün iş hacmini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmanın yanı sıra, geleceğe dinamizmi ve kurumsal yapısı ile daha sağlam bir organizasyon devretmek için de gayret sarfediyor.

Grubumuzun başarılarındaki en büyük faktör; profesyonel bakış açısıyla projeleri ele alan, özverili ve ciddiyetle çalışan değerli kadromuzdur.

Otuz yılı aşkın yürüyüşümüz için emek sarfeden tüm ekip arkadaşlarımıza, bize güvenerek destek veren işverenlerimize, çözüm ortaklarımıza ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Ayhan GÜRSOY
Yönetim Kurulu Başkanı