Haberler

Archive for Körfez Haritacılık

Körfez Harita ve Planlama Ltd. SEGIS 2013 Kongresinde Yer Alacaktır

Körfez Harita ve Planlama Ltd. SEGIS 2013 Kongresinde Yer Alacaktır

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ile Piri Reis Harita, Gayrimenkul ve CBS Derneği tarafından, 22 – 23 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Akıllı Altyapı ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi’ne Körfez Harita ve Planlama Ltd. Bronz Sponsor olarak katılım gerçekleştirecektir.

 

22 – 23 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Akıllı Altyapı ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi’ni katılımlarınızla onurlandırmanızı bekliyoruz.

hosgeldiniz1-e1375870934796

 

Posted in: Haber, Körfez Haritacılık

Leave a Comment (0) →

Özel Pilot Eğitim Organizasyonu

Özel Pilot Eğitim Organizasyonu

Pilot olmak için doğuştan yetenekli olmak şart değildir. Pilot olmak için çok seçkin, çok özel, çok zeki ya da çok sağlıklı olmakta şart değildir.

‘’Asgari lise mezunuysanız, limitler dahilinde sağlıklı olduğunuzu rapor ile ispat edebiliyorsanız siz de hemen 4 ayda pilot olabilirsiniz.’’

Kuruluş aşaması tamamlanmakta olan BAYMAP PPL Uçuş Eğitim Organizasyonu, genel yaklaşımın dışında bir vizyon ile TEMEL PİLOTLUK EĞİTİMİ hizmetlerini sunacaktır. Eğitim organizasyonumuz sadece ileride hava yolu pilotu olabilme ihtimalinize endeksli değildir, temel pilotluk gereklerine göre eğitim vermeye odaklanmıştır. BAYMAP organizasyonu dahilinde alacağınız temel pilotluk eğitimleri ile ileride sadece havayollarında değil, küçük ya da büyük her türlü hava taşıtı ile Dünya’nın her yerinde uçabilecek temel bilgi, tecrübe ve yetenekleri kazanacaksınız.

BAYMAP dahilinde alacağınız eğitimler ile sadece teknolojiye bağımlı standart bir uçağın uçucusu değil, her boyuttaki uçağı pek çok değişken şartlar altında, riskleri önceden sezebilecek, doğru karar oranı yüksek bir irade ve tam performans ile kullanan, havacılık ruhu ve disiplinini edinmiş uluslararası niteliklere sahip bir pilot olacaksınız.

 

thumbppl

Posted in: Haber, Körfez Haritacılık

Leave a Comment (0) →

Piper Türkiye

Piper Türkiye

thumbpip2

BAYMAP HAVACILIK Piper uçaklarının Türkiye mümessilidir.

Dünya’nın en kaliteli genel havacılık uçaklarının üreticisi olan PIPER firması her nerede olursa olsun bir temsilci/mümessil atamadan önce aday firmayı pek çok açıdan incelemekte, gücünü ve kalitesini ispat etmesini ve korumasını istemektedir. Piper temsilcisi olmak, genel havacılık uzmanı olduğunuzun en önemli ispatı ve gururu, müşterileri ve Piper uçucuları içinde Dünya’nın her yerinde güven ve anında destek anlamına gelir.

Sadece Genel Havacılık uçakları üretimi yapan ve kurulduğu 1937 senesinden bu yana değişik modelde yüz binlerce üretilmiş Genel Havacılık uçağını dünyanın her bir yerinde uçurmakta olan Piper Aircraft Inc. sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimini günümüz teknolojileri ile donatan ve sadece MÜKEMMEL eserler sunan, çok büyük bir ailedir.

Posted in: Haber, Körfez Haritacılık

Leave a Comment (0) →
Page 1 of 2 12